דפי נחיתה איכותיים שמספקים לידים בכל זמן נתון

אז איך יוצרים את הדף נחיתה המושלם? גם אנחנו שאלנו את עצמנו את זה לפני כמה שנים טובות והתחלנו לנסות לבנות כמה כאלה. בסופו של דבר, ולאחר מאות דפי נחיתה שעברו לנו בין הידיים, הגענו לנוסחה המדויקת לבניית דפי נחיתה ממירים ואיכותיים שמצליחים להביא המרות על בסיס קבוע.

במאמר הבא אנחנו ניתן לכם טיפים מנצחים לבניית דפי נחיתה שלא תוכלו להפרד מהם. חשוב מאוד להבין שלא מדובר כאן על מדע מדויק, וכן זו דעתנו האישית בלבד. אוקי, שנצא לדרך?

אפיון מדויק של קהל היעד שנכנס לדף הנחיתה

דף נחיתה במהות שלו הוא דף שיש לו מטרה אחת ופשוטה בלבד – להכניס לקוח או גולש מתעניין ולהפוך אותו לליד או למכירה. פשוט מאוד. לכן, על מנת שכל הדבר הזה יקרה אנחנו צריכים להבין בדיוק את מי הולך להכנס אלינו לדף ואיך לפנות אליו. למעשה ישנם המון קהלי יעד והפנייה אליהם עשויה להיות שונה. אפיון מקדים הוא הפתרון לנושא הזה.

יצירת סמכות והגברת אמינות

קחו בחשבון שהאנשים שיכנסו אליכם לדף סביר להניח שיגיעו מקמפיין ממומן כזה או אחר, שייקרה באמצעות מודעה או באנר. לכן חשוב מאוד לבנות את האמון בדף ולהציג סמכות, כך שהגולש שיבקר בו יבין מהר מאוד שמדובר במותג שמכבד את עצמו ולא בעוד שרלטן שמנסה לגזול ממנו פרטים או כסף.

המלצות, עדויות וביקורות חיוביות הם ה-GAME CHANGER בדף נחיתה מוצלח

לאחר בחינות רבות של דפי נחיתה והשוואה בין אלה שהצליחו לאלה שלא, הייתה ניכרת ביותר ההשפעה של סקשן ההמלצות על אחוזי ההמרה. וזה די הגיוני בסופו של דבר, שכן אנשים רוצים לראות עדויות של אנשים אמיתיים שרכשו או השתמשו בשירות ויכולים להמליץ. לכן לא הייתי מקל בזה ראש, ומספק כמה שיותר המלצות מאנשים אמיתיים שיכולים להעיד על השירות (רצוי אפילו בוידאו!)

הנעה לפעולה ומטרה אחת וברורה

זהו פרט קריטי ביותר להצלחת הדף. דף נחיתה, בשונה מאתר אינטרנט רגיל, צריך להיות ממוקד למטרה אחת בלבד. מה הכוונה? אי אפשר לבקש מהגולש לעשות מספר פעולות שיביאו למטרות שונות (כמו לינקים לעמודים נוספים, שירותים נוספים או מוצרים נוספים ואפילו לבקש ממנו מספר דברים במקביל) אלא צריך לבקש ממנו דבר אחת בלבד ואותו למדוד. לדוגמא: הרשמה לניוזלטר או לקבלת מדריך במתנה, רישום פרטים, רכישת כרטיס, רכישת מוצר וכו'.

לסיכומו של דבר

דף נחיתה הוא הפתרון הטוב ביותר למוצא של תנועה (בדרך כלל מקידום ממומן) ויצירת המרות. אם הוא נעשה נכון ומעוצב בתבונה, דף נחיתה יכול להיות פשוט קסם ולייצר לכם עבודה אמיתית שתתורגם לכסף.

רוצים לדעת עוד על דפי נחיתה או אפילו לרכוש אחד? פנו אלינו לפרטים נוספים ואנחנו ניתן לכם את המידע המלא